Start Lifestyle Nyski kat szykuje się do sezonu

Nyski kat szykuje się do sezonu

przez Nysa Hot

Słynny nyski kat Jurgens Bimberstein przygotowuje się do nadchodzącego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że będzie intensywny. Przypomnijmy, że kat otworzył niedawno izbę tortur na Forcie nr II.

– Ostro szykuje się Mistrz Małodobry, do sezonu 2021. Będzie nowa strona www oraz dla turystów różne gadżety katowskie: nowe, okolicznościowe pieczęcie kata, widokówki i magnesy. – informuje (a jakże!) na Facebooku Jurgens Bimberstein, który zaprezentował także projekty magnesików.  – Te z gilotyną będą okazałe, gdyż mam zamiar zrobić sobie (bezpieczną) mobilną gilotynę – jak dawniej, dla Was, tzw. „Nyską Brzytwę”, która będzie ze mną jeździła po Polsce.

Na pewno dużo będzie działo się we wspomnianej już izbie tortur. To kolejny obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Nysy.  Jak zapowiada nyski kat, wkrótce do sporego już arsenału replik narzędzi tortur, dołączą kolejne. Miejsce momentami przyprawia o gęsią skórkę i mrozi krew w żyłach. Ale przypomina też o dawnej historii i obyczajach panujących na nyskiej ziemi. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź