Start Aktualności Nyski pośredniak rozpoczyna rekrutację do Umicore

Nyski pośredniak rozpoczyna rekrutację do Umicore

przez Nysa Hot

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie rozpoczyna rekrutację do firmy Umicore. W fabryce powstającej na terenie Radzikowic zatrudnienie znajdzie około 400 pracowników.

Rozpoczęła się rekrutacja na stanowiska:

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków, Pracowniczy Plan Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, karta sportowa)
  • Czynny udział w projekcie greenfield – pierwsza w Europie fabryka materiałów katodowych
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Sposób aplikowania:

1. Pobierz formularz aplikacyjny (link do formularza)

2. Wrzuć wypełniony formularz do skrzynki umieszczonej w siedzibie PUP w Nysie.
Skrzynka znajduje się w holu przy wejściu do urzędu przy ul. Słowiańskiej 19
LUB
wyślij wypełniony formularz na adres e-mail posrednictwo@pup.nysa.pl

* w formularzu koniecznie umieść informacje, na jakie stanowisko pracy aplikujesz.

-Umożliwiliśmy również składanie CV w formie papierowej. W siedzibie nyskiego Urzędu Pracy znajduje się skrzynka, do której można wrzucić swoje CV i inne dokumenty aplikacyjne. – mówi kierownik ds. komunikacji Umicore Poland Agata Czechowska. – Będziemy potrzebować wielu wykwalifikowanych pracowników na wszystkich poziomach organizacji. Wraz z rozwojem budowy zakładu, będziemy sukcesywnie otwierać nowe stanowiska pracy. – dodaje Czechowska.

Inwestycja w Nysie jest ważnym elementem strategii rozwoju Umicore. Będzie to pierwszy w Europie zakład tej firmy zajmujący się produkcją materiałów katodowych wykorzystywanych w branży elektromobilności. Od 2016 roku Umicore jest już obecny w Polsce. W Nowej Rudzie, na Dolnym Śląsku, produkuje katalizatory obniżające emisję spalin samochodowych.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź