Start Aktualności Ocieplenie pianą PUR hitem sezonu?

Ocieplenie pianą PUR hitem sezonu?

przez Nysa Hot

Po zimowym letargu, na budowach domków jednorodzinnych wzmożony ruch. Do ocieplania coraz więcej osób stosuje izolację pianą pur. Dla rodzin z Nysy to spore oszczędności na ogrzewaniu. Ponadto jest bezzapachowa i nietoksyczna.

Pianka termoizolacyjna poliuretanowa

Pianka poliuretanowa (PUR) oraz jej wyroby są wytwarzane ze spienionej żywicy poliestrowej. Posiadają wiele zalet, jak na przykład właściwości termoizolacyjne, a także bardzo dobrą izolację akustyczną. – Trzeba mieć naprawdę dobry lub nietypowy powód, by pozostać przy dawnych sposobach ocieplania – ocenia Dariusz Mantaj. – Większość naszych klientów nie  musimy przekonywać do wszechstronnych zalet natrysków pianką pur. Klienci przychodzą już zdecydowani, ustalić tylko termin i zakres prac.
Firma z Nysy Dariusza Mantaja Dar-Man oferuje szeroką gamę usług w zakresie zabezpieczania powierzchni jak dachy, stropy, podłogi, ściany zewnętrzne i szkieletowe. Piana pur zamkniętokomórkowa najlepsza jest na budynki inwentarskie i przemysłowe oraz fundamenty. Z kolei piana otwartokomórkowa znajduje zastosowanie m.in. na dachy, poddasza, stropy, fundamenty i ściany. – Zapewniamy 100% szczelności, energooszczędność i zmniejszenie do 50% kosztów ogrzewania/chłodzenia – wylicza właściciel firmy Dar-Man, która udanie współpracuje z firmą PURIOS, czołowym producentem piany PUR.
Wiele osób, które wybrało tego typu docieplenie podkreśla także odporność na grzyby, pleśnie, gryzonie i ptactwo.

Zastosowanie piany PUR jest wszechstronne

Nysa nie zwalnia, domki jednorodzinne jak grzyby po deszczu

Chętnych na pianę pur nie brakuje. Wystarczy sprawdzić oferty w popularnych serwisach, gdzie budujący własne „m” szukają fachowców. W tym tygodniu firma z Nysy prowadziła natryski przy ul. Zbaraskiej. W ostatnim czasie najwięcej zapytań jest z Górnej Wsi i Jędrzychowa, gdzie powstaje najwięcej domków jednorodzinnych o różnej konstrukcji i w różnych technikach ogólnobudowlanych. W tym sezonie wydaję się,  że ich wspólną cechą będzie właśnie izolacja pianą pur.

Szczegółowa oferta firmy (link).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź