Start Aktualności Oczekiwanie na lekarza może się wydłużyć

Oczekiwanie na lekarza może się wydłużyć

przez Nysa Hot

W dobie pandemii także lokalne przychodnie mają kłopot z niedoborem kadr. Coraz częściej słyszymy o zakażeniach i podejrzeniach zakażenia u personelu medycznego. Niestety, to jeszcze mocniej utrudni dostęp do lekarzy. O wyrozumiałość prosi przychodnia Rodzinna na ul. Mariackiej. 

Szanowni Pacjenci! Ze względu na okrojoną obsadę lekarską (dwóch lekarzy chorych, jeden wysłany przez Wojewodę do Szpitala w Kędzierzynie -Koźlu) w dniu dzisiejszym oczekiwanie na wizytę może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia, jednak są one niezależne od nas. – czytamy na facebookowym profilu Przychodni Rodzinnej Mariacka.

Dodajmy, że według najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia odnotowano 15 578 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 355 w naszym województwie. To mniej niż kilka dni temu, gdy dziennie przybywało ponad 20 tysięcy chorych.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź