Start Aktualności Od soboty w Galerii Dekada znów będzie działał sklep CCC

Od soboty w Galerii Dekada znów będzie działał sklep CCC

przez Nysa Hot

11 czerwca w galerii Dekada w Nysie klienci znów będą mogli zaopatrzyć się w obuwie i akcesoria w popularnym sklepie CCC. Kilkutygodniowa przerwa spowodowana była przenosinami sklepu i ekspansją nowej marki Grupy CCC.

CCC dostępny w Galerii Dekada

Na ponowne otwarcie sklep CCC przygotował atrakcyjne obniżki i promocje. Po przenosinach sklep znajdziemy również na parterze galerii, lecz przy sklepie Douglas (czytaj też: Kolejny sklep w Nysie). Z kolei dawne miejsce po obuwniczym już niedługo zajmie marka Half Price, która będzie dysponować jedną z największych powierzchni handlowych w całym obiekcie przy ul. Kolejowej.

Kto systematycznie odwiedza pierwszą nyską galerię, powinien zarezerwować czas 24 czerwca.  Właśnie na ten dzień dyrekcja galerii przygotowała spotkanie z gwiazdami tik toka. W Nysie zobaczymy takich twórców jak Polabotak, Ciapur, Zietkovsky, Queenseraphina, czy też Sebastian Kowalczyk. Poprzednia edycja wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nyskiej młodzieży.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź