Start Aktualności Odkryj siebie na nowo! Metamorfoza pod okiem ekspertów

Odkryj siebie na nowo! Metamorfoza pod okiem ekspertów

przez Nysa Hot

Rusza projekt pt. „Odkryj piękniejszą wersją siebie”.  Pod okiem specjalistów jedna z mieszkanek Nysy będzie miała okazję przeżyć niezapomniane chwile. Na każdym etapie metamorfozy będzie jej towarzyszyć fotograf i ekipa filmowa. Efekty zobaczymy podczas otwarcia największego i najnowocześniejszego studia fotograficznego w Nysie Aldony Miki-Szabat.

Metamorfoza w pełnym zakresie

Otwarcie Studio Mika przy ul. Piłsudskiego nastąpi za około 4 miesiące. Wcześniej przez około 80 dni potrwa metamorfoza jednej z uczestniczek finałowego etapu projektu. O zmianę nawyków żywieniowych, zabiegi upiększające, czy też trening personalny zadbają lokalne firmy. Kandydatury można zgłaszać do 26 maja br.

Chcieliśmy Was już dziś zaprosić wraz ze współorganizatorami do wzięcia udziału w projekcie. Z myślą o naszych fanach połączyliśmy siły, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego! Jeśli chcesz zmienić swój wygląd i życie na lepsze, to koniecznie zgłoś swoją kandydaturę! Zwykła proza dnia oraz obowiązki sprawiają, że zapominamy o najważniejszym – czyli o sobie! – mówi pomysłodawczyni projektu

Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze 3 osoby, które w najciekawszy sposób uzasadnią chęć udziału w projekcie. Te dziewczyny/kobiety przejdą do kolejnego etapu, czyli rozmowy online. Pełnoletnia kandydatka z największą motywacją wejdzie do ścisłego finału.

Atrakcyjne nagrody dla finalistki konkursu Odkryj piękniejszą wersją siebie

Główne nagrody to oczywiście poza  pokazaniem, jak można zmienić swój image są m.in. sesja zdjęciowa sam na sam wykonana przez Studio Mika, wideorelacja z przebytej metamorfozy, profesjonalny makijaż do sesji, wyjątkowa fryzura, suknie wieczorowe, bon na zdrową żywność, ćwiczenia z trenerem, opieka fizjoterapeuty, makijaż permanentny brwi, stylizacja rzęs oraz paznokci, a nawet zabieg komórki macierzyste (czytaj więcej: zabiegi specjalistyczne w Nysie).

Zwieńczeniem projektu będzie wystawa fotograficzna podczas otwarcia studia, na którym pojawią się wszyscy współtwórcy. Nie zabraknie także naszej ekipy filmowej, a relację z wernisażu będzie można obejrzeć w Pulsie Regionu emitowanym w Regionalnej Telewizji Opolskie.

Dwie pozostałe osoby, które przejdą do drugiego etapu otrzymają m.in. mini sesję zdjęciową, zabieg osocza bogatopłytkowego, miesięczny dostęp do platformy fitness oraz zniżki do wykorzystania u partnerów projektu (m.in. makijaż).

I ETAP: 19.04.2021- 26.05.2021

II ETAP: 26.05.2021 do 28.05.2021

Szczegóły tego wyjątkowego projektu można znaleźć na:

https://www.facebook.com/studiomika.fotografia

https://www.instagram.com/studiomikafotografia

www.studiomika.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź