Start Aktualności Odwiedź Chatę Świętego Mikołaja!

Odwiedź Chatę Świętego Mikołaja!

przez Nysa Hot

Już 26 listopada w Krasiejowie tuż przed wyjątkową, świąteczną Chatą wyląduje sam Św. Mikołaj. Przybędzie razem ze swoimi elfami, które choć trochę psotne, to z pewnością wywołają uśmiech na Waszych twarzach.

– Któż tak dostojnie czeka na swym tronie? Oczywiście, że Święty Mikołaj! Opowie Wam o swojej pracy, o dzielnych pomocnikach Elfach i ich przygodach. O niesfornych reniferach i spotkaniach z dziećmi, których miał niemało, przez te wszystkie lata – informuje Jurapark w Krasiejowie.

– Sprawdzicie czy Wasz świąteczny list, razem z listą dobrych uczynków dotarł już do Chaty Mikołaja. Jeżeli jeszcze go nie napisałeś – to nic straconego! Elf – Skryba z pewnością pomoże Ci napisać piękny list i skorzystasz ze Świątecznej Poczty.

Św. Mikołaj w Krasiejowie urzędować będzie aż do 30 grudnia. Co będzie na Was czekać? Prezenty dla wszystkich dzieci, kraina elfów pełna zabawy, zimowe kino czy świąteczna kuchnia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź