Start Aktualności Ogrodniczy weekend nad nyskim jeziorem

Ogrodniczy weekend nad nyskim jeziorem

przez Nysa Hot

W dniach 28-29 maja odbędzie się kolejna edycja wydarzenia pn. „Rabatkowo – Ogrodniczy Weekend nad Jeziorem Nyskim”. Imprezę organizuje Ośrodek AKWA Marina w Skorochowie.

– Za sprawą wystawców, alejki naszego Ośrodka, zamienią się w stoiska handlowe, aby dać możliwość uczestnikom zakupienia swoich wymarzonych krzewów, kwiatów i innego asortymentu ogrodniczego – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka AKWA Marina. 

– Zapraszamy na to wydarzenie szkółki ogrodnicze, sprzedawców krzewów ozdobnych, owocowych, kwiatów, roślin, sadzonek, cebulek, nasion i rabatek. Mile widziani są przedsiębiorcy z ozdobami ogrodniczymi i artystycznymi, oświetleniem, meblami ogrodowymi, wykonawcy i projektanci: basenów, fontann, oczek wodnych, ogrodzeń, altan, domków letniskowych. Nie zabraknie miejsca dla osób sprzedających narzędzia, odzież, produkty do pielęgnacji i utrzymania roślin – wylicza Bogdanowski.

W czasie wydarzenia do naszej dyspozycji będzie teren ze strefą gastronomiczną. Po zakupach będziemy mogli napić się kawki czy zjeść coś smakowitego.

Informacja i rejestracja dla wystawców: https://akwamarina.pl/rabatkowo2022/ 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź