Start Hot Ogrodowa 2 deklasuje

Ogrodowa 2 deklasuje

przez Nysa Hot

1 października poznaliśmy laureata VI edycji Pereł Nysy. Faworyt był jeden, kamienica przy Ogrodowej 2. Pozostali nie mają się czego wstydzić ani obrażać, że developer wyłożył ponad 5 milionów na przywrócenie świetności budynku w tak dobrej lokalizacji naszego miasta.

– Nominację do Pereł Nysy zgłosił jeden z kilku najemców, którzy wynajmują w budynku pomieszczenia pod własną działalność – mówi właściciel zwycięskiego obiektu, Krzysztof Załanowski. – Mam nadzieję, że budynek będzie służył bardzo długo jego najemcom i cieszył oko przechodniów, bo chyba nikt nie spodziewał się, że zdołamy doprowadzić budynku do takiego stanu.

VI edycja potwierdziła, że wspólnoty mieszkaniowe mają czym się pochwalić i dobrze spełniają swoją rolę, umiejętnie lokując pieniądze z funduszy remontowych. – Cieszę się, że opracowany przed rokiem Kodeks Krajobrazowy dla całej naszej gminy idealnie wpisuje się w założenia konkursu. – ocenia Architekt Miejski, Roman Jabłoński. – Wszyscy powinnyśmy dążyć do ładu przestrzeni publicznej, a więc zachowania dobrej estetyki elewacji, skwerów i miejsc, gdzie mogą reklamować się lokalni przedsiębiorcy. 

{loadposition pos1} 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź