Start sport Open ring na PKP!

Open ring na PKP!

przez Nysa Hot

Choć oficjalne otwarcie z pompą dopiero 9 lutego, już w najbliższą sobotę Fight Gym Nysa szykuje dla zawodników dzień otwarty z licznymi pokazami. Warto tam być! Zapowiada się bardzo duży przekrój technik sztuk walki.

„OPEN RING, OPEN MAT” na który zaprasza Tomasz Wodzinski to interklubowy trening dla wszystkich styli i szkół walki. Poprzedni odbył się tydzień temu i cieszył się dużym potwierdzeniem. Udział w najbliższym do tej pory potwierdzili m.in. zawodnicy trenujący na co dzień Taekwondo, K1, Karate Kyokushinkai oraz tajski boks. – Prekursorem takich treningów był wiele lat temu człowiek który ze sztukami walki związany jest ponad 30 lat, nikt inny jak Daniel Jaraszek – mówi Tomasz Wodzinski. – Mam nadzieję, że Fight Gym Nysa szybko stanie się spoiwem dla różnych szkół w naszym regionie. Dajmy młodym przykład i ciekawą alternatywę! 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź