Start Hot Ośrodek Rekreacji AKWA Marina zorganizuje wybory Miss

Ośrodek Rekreacji AKWA Marina zorganizuje wybory Miss

Miss Ośrodka Rekreacji AKWA Marina

przez Nysa Hot

Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie już planuje wydarzenia i imprezy na przyszly sezon. Powrócą te już dobrze znane i lubiane, a wśród nowości będą m.in. wybory Miss Ośrodka.

Rabatkowo, nocne kino plenerowe, Festiwal Pierogów, wyścigi skuterów wodnych czy Festiwal gitarowy – te imprezy na pewno powrócą w kolejnym sezonie. Do tego czekają nas nowości jak Festiwal Czekolady czy Festiwal Pizzy i Sushi.

Hitem z pewnością będą wybory Miss Ośrodka Rekreacji AKWA Marina. Ta impreza znajdzie się już w przyszłorocznym kalendarzu i zapewne wejdzie do niego na stałe.

Przypomnijmy, że w Nysie jeszcze kilka lat temu odbywały się wybory Miss Plaży na dawnym kąpielisku miejskim. Impreza co roku cieszyła się sporym zainteresowaniem. Po modernizacji obiektu wybory zniknęły z kalendarza wydarzeń.

Szczegóły wyborów Miss Ośrodka Rekreacji AKWA Marina mamy poznać niebawem. Męska cześć naszej redakcji już nie może się doczekać.

Foto: Pixabay

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź