Start Aktualności Ostatni OS Krzysztofa Borowego

Ostatni OS Krzysztofa Borowego

przez Nysa Hot

29 kwietnia zmarł Prezes Nyskiego Stowarzyszenia Automobilistów Taboss Racing Nysa Krzysztof Borowy. Przyjaciele z rajdowej braci szykują wyjątkowe ostatnie pożegnanie tej nietuzinkowej postaci. 

-Był przyjacielem nas wszystkich. Jego wiedza o sportach samochodowych była nieoceniona. Zawsze przy nas był. To ten Gość był dla większości z nas jak ojciec. Kochał karting, rajdy, wyścigi. – czytamy na stronie wydarzenia Ostatni OS Krzysztofa Borowego. 

-Potrafił w oka mgnieniu zorganizować imprezę charytatywną. Pomagał ludziom i instytucjom w potrzebie. Dużo jeszcze można wymieniać. To strata dla całego środowiska motosportu.

Msza św. żałobna odbędzie się 8 maja o godz. 8.30 w kościele Św. Ap. Piotra i Pawła. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się o godz. 11.00 na cmentarzu przy ul. Złotogłowickiej.

W ostatniej drodze Krzysztofowi Borowemu będą towarzyszyć liczni przyjaciele z rajdowej braci i tak kochane przez niego samochody rajdowe.

Zobacz wydarzenie na FacebookuOstatni OS Krzysztofa Borowego (facebook.com)

fot. NSA Taboos Racing Nysa

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź