Start Aktualności Ostatnia szansa na uzupełnienie zapasów Dezpowera

Ostatnia szansa na uzupełnienie zapasów Dezpowera

przez Nysa Hot

Piątek (17.04) to ostatni dzień sprzedaży płynu do dezynfekcji DEZPOWER. Płyn do rąk skutecznie niszczy koronawirusa SARS-CoV-2. 

Sprzedaż przed Zakładem Produkcji Etanolu „Goświnowice” prowadzonym przez Bioagrę potrwa do godziny 16:00. Pierwsza partia wyprodukowanego przez Bioagrę płynu do dezynfekcji trafiła do mieszkańców Gminy Nysy prawie dwa tygodnie temu. Firma zaaranżowała specjalny punkt sprzedaży, choć na co dzień nie prowadzi handlu detalicznego.

[quote width=”auto” align=”left|right|none” border=”COLOR” color=”COLOR” title=”mówi Mirosław Obarski, rzecznik Bioagra SA”]W naszej ocenie akcja pozwoliła zaspokoić ponad 26 proc. zapotrzebowania na płyn do dezynfekcji w całej Gminie Nysa. Skończyły się kolejki przed punktem sprzedaży. To znak, że możemy zakończyć akcję.[/quote]

Bioagra jednocześnie przekazała bezpłatnie 7 tys. litrów płynu DEZPOWER do dezynfekcji nyskiemu samorządowi, szpitalowi zakaźnemu w Nysie, straży pożarnej i nyskim kościołom.    
 
Środek przeznaczony jest do powszechnego stosowania. Skład oparty na etanolu o stężeniu 73,5 proc. zapewnia utrzymanie wysokiego poziomu higieny i komfortu użycia. Płyn nie nadaje się do spożycia.

fot. Bioagra

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź