Start Aktualności Ostatnia szansa na wygranie telewizora

Ostatnia szansa na wygranie telewizora

Wygraj telewizor z GP Nysa

przez Nysa Hot

Na klientów GP Nysa czeka telewizor Samsung QLED 65 Cali Ultra HD Smart TV. Losowanie już 29 grudnia br. Zobacz, jakie trzeba spełnić warunki.

Robisz przegląd pojazdu? Koniecznie przeczytaj

Aby wygrać atrakcyjny sprzęt należy przede wszystkim zachować paragon za wykonany na GP Nysa przegląd rejestracyjny pojazdu. Dotyczy to zarówno stacji podstawowej jak i okręgowej. Kolejny konkurs na antenie Radio Nysa będzie przeprowadzony w dniu 29 grudnia br. o godzinie 17.00  Kto pierwszy dodzwoni się na antenę i poda prawidłową odpowiedź na proste pytanie, ten otrzyma nagrodę. – Jedyni w Nysie mamy dwie linie diagnostyczne, stąd wszystko odbywa się szybko i od ręki – mówi Miłosz Murzyniak z GP Nysa. – Oczywiście w razie konieczności naprawy pojazdu, można skorzystać z usług naszych mechaników.

GP Nysa podobną zabawę dla swoich klientów ogłosi również w styczniu 2022 roku. Poprzednio do wygrania były hulajnogi Fiat 500. Szukajcie informacji na naszym portalu oraz na Facebooku stacji GP.  Konkurs jest organizowany z okazji rozbudowy stacji diagnostycznej.

Stacja przy ul. Zwycięstwa pracuje od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00, a w soboty od 8.00 do 14.00. GP prowadzi również m.in. serwis samochodowy oraz serwis tachografów oraz sprzedaż części i akcesoriów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź