Start Aktualności Ostra walka w nyskiej Platformie. Miller rzuca rękawice Palimące

Ostra walka w nyskiej Platformie. Miller rzuca rękawice Palimące

Kto zostanie szefem powiatowej Platformy?

przez Nysa Hot

Kto zostanie szefem powiatowej Platformy Obywatelskiej? W szranki staną poseł Rajmund Miller i wicedyrektor gabinetu marszałka województwa Daniel Palimąka.

Nie od dziś wiadomo, że panowie mają zupełnie odmienne podejście do kierowania partią i pomysł na to, w jaką stronę ma zmierzać wizerunkowa kampania ugrupowania.

Co ciekawe, jeszcze do niedawna naprzeciw Daniela Palimąki, który szefuje partii w Nysie, miał stanąć Bogusław Wierdak, wieloletni szef struktur PO w naszej  części regionu.

Jak informuje NTO, zmiana nastąpiła dosłownie na ostatniej prostej. Wierdak się wycofał, a jego miejsce zajął Miller. Panowie ściśle współpracują ze sobą od lat. Tajemnicą poliszynela jest również, że nie przepadają za Danielem Palimąka. Identycznie zresztą sytuacja wygląda w drugą stronę.

Rywalizacja będzie ciekawa, bo jak wynika z naszych informacji, obaj kandydaci mają porównywalne szanse, by zostać szefem PO w powiecie nyskim. Wybory regionalne w partii odbędą się już 23 października.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź