Start Hot Ostre starcie między Januszem Kowalskim i Arkadiuszem Wiśniewskim. Poszło o Ralpha Kamińskiego

Ostre starcie między Januszem Kowalskim i Arkadiuszem Wiśniewskim. Poszło o Ralpha Kamińskiego

przez Nysa Hot

Nie spodziewaliśmy, że nasz post wywoła taką lawinę dyskusji w Internecie. W sobotę relacjonowaliśmy koncert z opolskiego amfiteatru. Wydarzenie niespodziewanie wzbudziło ogromne emocje.

W sobotę na festiwalu „Od Nowa” w opolskim amfiteatrze wystąpili Piotr Zioła, Sorry Boys, Ralph Kaminski i Mrozu. Zdecydowanie najwięcej emocji wzbudził koncert Ralpha Kaminskiego. Fragmenty dwóch wykonań na naszym profilu na FB obejrzało już ponad 500 000 osób! 

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się fragment, w którym wokalista wykonał utwór „Pies” promujący album „Bal u Rafała”, który zgromadził już ponad 5 000 reakcji i doczekał się ponad 4000 komentarzy.

Post skomentował m.in. poseł Janusz Kowalski. 

– Do jak niskiego poziomu można sprowadzić kulturę w stolicy województwa? Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski kojarzony z Rafałem Trzaskowskim daje przyzwolenie na występy, które są profanacją opolskiego amfiteatru, w którym corocznie odbywa się Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Śpiewał tu Czesław Niemen, Anna Jantar, Zbigniew Wodecki czy Krzysztof Krawczyk. A teraz mamy hau, hau, hau… – napisał parlamentarzysta z Opolszczyzny.

Komentarz posła doczekał się już ponad 4000 reakcji i 650 odpowiedzi. Na swoim profilu na FB Kowalskiemu odpowiedział także prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. 

Januszu! Nie oburzył Cię występ Zenka Martyniuka w Teatrze Wielkim w Łodzi, czy lidera Bayer Full w Operze Wrocławskiej, a oburza Cię występ Ralph Kaminski w opolskim Amfiteatrze? Januszu, nasz Amfiteatr uniknął profanacji bo Ty nie wystąpiłeś podczas ostatniego Festiwalu. Ze strachu przed gwizdami, takimi, jakimi Opole przywitało Jacka Kurskiego, zamknąłeś się w namiocie w strefie VIP  i tyle Cię widzieli… Ralph Kamiński zebrał natomiast w Opolu brawa, bo w Twoim rodzinnym mieście ceni się dobrą muzykę, a nie tani populizm i majteczki w kropeczki.
Ps. kiedyś I Sekretarz na spółkę z Cenzorem decydowali kto występuje w Amfiteatrze, widzę że tęsknisz za tymi czasami -napisał włodarz Opola.

Dyskusja nie przeszła bez echa w ogólnopolskich mediach. Artykuły o emocjach wokół koncertu Ralpha Kaminskiego zamieściły m.in. Onet, Interia, Wprost, a także największy plotkarski portal Pudelek. Linki do nich znajdziecie poniżej.

Janusz Kowalski zaatakował Ralpha Kaminskiego. Ostra reakcja prezydenta Opola – Muzyka (onet.pl)

Janusz Kowalski atakuje Ralpha Kaminskiego. Chodzi o występ w Opolu – Plejada.pl

Janusz Kowalski komentuje występ Ralpha Kaminskiego. „Profanacja” – Wydarzenia w INTERIA.PL

Janusz Kowalski nie chce Ralpha Kaminskiego w Opolu. Napisał o „profanacji” – Wprost

Kowalski atakuje Kaminskiego. Ostra odpowiedź prezydenta Opola – Pudelek

Zaprosiliśmy już posła Kowalskiego i prezydenta Wiśniewskiego na wywiad. Na pewno zapytamy także o ten temat, który jak widać, rozgrzał Internet do czerwoności.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź