Start Aktualności Otmuchów wybuduje trzeci żłobek

Otmuchów wybuduje trzeci żłobek

przez Nysa Hot

Gmina Otmuchów niedługo rozpocznie budowę trzeciego żłobka. Jak mówi burmistrz Jan Woźniak, dzięki tej inwestycji na pewno wystarczy miejsca dla każdego malucha. To także ogromne udogodnienie dla rodziców.

Otmuchów konsekwentnie inwestuje w najmłodszych. Po rozbudowie żłobka w mieście i budowie kolejnej placówki w Kałkowie, czas na kolejny żłobek, tym razem w Otmuchowie. W nowej placówce miejsce znajdzie 35 maluchów.

– To jedna z naszych najważniejszych inwestycji. Co ważne, udało nam się uzyskać do niej dofinansowanie. Nasza demografia się poprawia, ale teraz miejsca na pewno wystarczy dla wszystkich dzieci. – mówi Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa.

W sumie gmina Otmuchów będzie mieć ponad 120 miejsc dla maluchów w trzech żłobkach. To wystarcza, aby zaspokoić potrzeby rodziców. Wykonawca został już wyłoniony w drodze przetargu. Inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź