Start Aktualności Otmuchów z nowoczesnym i tańszym oświetleniem

Otmuchów z nowoczesnym i tańszym oświetleniem

przez Nysa Hot

Oświetlenie w Otmuchowie zostanie wymienione na nowocześniejsze i ekonomiczne, typu LED. Co ciekawe, dodatkowe, kolorowe oświetlenie zyskają ważne obiekty w mieście.

Zamek dolny, zamek, ratusz oraz kaplica przy ul. Warszawskiej. To właśnie te budynki wkrótce zmienią swoje oblicze za sprawą świetlnych aranżacji. 

– Będzie tzw. rotacyjna zmiana kolorów. W określonych odstępach czasu kolory na budynkach będą się zmieniały. – wyjaśnia Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa.

To kolejna inwestycja w Gminie Otmuchów, której założeniem jest nie tylko poprawa estetyki, ale także bezpieczeństwa. Dodatkowo dwa przejścia dla pieszych: jedno w Rynku, a drugie przy ul. Nyskiej zostaną wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia świetlne i dźwiękowe. Ostatnim etapem projektu będzie montaż lamp na terenie Alei Dębowej przy ul. Lipowej. Wszystkie działania powinny zostać zrealizowane jeszcze w tym roku.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź