Start Aktualności Otwarcie galerii DEKADA – zobacz zdjęcia!

Otwarcie galerii DEKADA – zobacz zdjęcia!

przez Nysa Hot

Otwarcie galerii DEKADA wreszcie stało się faktem. Po latach zawirowań i blokowania inwestycji, wreszcie możemy cieszyć się z nowoczesnego obiektu handlowego w naszym mieście.

Niebywałą cierpliwością wykazali się włodarze spółki DEKADA. Po latach starań i pokonywaniu kolejnych przeszkód rzucanych przez lokalnych prominentów, dopięli swego i Nysa może cieszyć się z nowoczesnego obiektu handlowego. Pierwszą w naszym mieście galerię otwarto dzisiaj o godzinie 12.00

Do naszej dyspozycji mamy kilkadziesiąt sklepów i punktów gastronomicznych. Już pierwszego dnia możemy skorzystać z ciekawych promocji przygotowanych m.in. przez sklep Carrefour oraz Dealz.

Nowością w naszym mieście jest właśnie wspomniany sklep Carrefour. Oprócz produktów spożywczych Carrefour będzie oferował szeroki asortyment przemysłowy, a także produkty sezonowe. Dealz to natomiast międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Możemy tam znaleźć szeroki asortyment, od produktów spożywczych, drogeryjnych, po artykuły do dekoracji i wyposażenia domu. Są też zabawki czy artykuły papiernicze. Nysanie szczególnie mocno czekali też na Empik, gdzie już pierwszego dnia wiele osób szukało świątecznych prezentów.

W galerii mocno rozbudowany jest szczególnie sektor odzieżowy. Pomimo obostrzeń otworzyła się także część punktów gastronomicznych. Na wynos możemy zamówić m.in. pyszną kawę czy pączki.

Niestety, rządowe obostrzenia nie pozwoliły na uruchomienie restauracji i kina. Te punkty mają zostać otwarte w przyszłym roku.

Klienci galerii zaparkują swoje auta w podziemnym parkingu. Do naszej dyspozycji są 374 miejsca parkingowe, w tym wyznaczone miejsca m.in. dla osób niepełnosprawnych czy rodzin z dziećmi. Co ważne, przez pierwsze trzy miesiące parking będzie darmowy. A co najważniejsze – na świąteczne zakupy do galerii nie będziemy już musieli jeździć do większych miast jak Opole czy Wrocław.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia!

Powiązane artykuły

1 komentarz

CJ60 2 grudnia 2020 - 00:28

2/10 nie polecam

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź