Start Aktualności Otwarcie lodowiska już jutro!

Otwarcie lodowiska już jutro!

przez Nysa Hot

Fani jazdy na łyżwach już nie mogli się doczekać tej informacji. Jutro rusza sezon na miejskim lodowisku w Nysie. Początek zabawy o godz. 16.00. Co ważne, ceny wejściówek są takie same jak w latach ubiegłych.

Dokładny harmonogram godzin otwarcia obiektu poznamy w przyszłym tygodniu. Wiemy natomiast w jakich godzinach lodowisko będzie otwarte w nadchodzący długi weekend.

Godziny otwarcia lodowiska w dniach 8.11.2019 -11.11.2019

piątek (8.11) – godz. 16.00 – godz. 21.00 (początek sezonu)

sobota (9.11), niedziela (10.11) ,poniedziałek (11.11) – godz. 11.00 – godz. 21.00

Warto dodać, ze ostatnie wejście na taflę jest zawsze o godzinie 20.00. Szczególnie interesująco zapowiada się poniedziałek na lodowisku. Agencja Rozwoju Nysy proponuje, by to ważne święto uczcić na sportowo. 11 listopada wszystko będzie kręcić się wokół biało-czerwonych barw i naszej historii. Nie ma jednak mowy o nudzie czy zbędnym patosie. W ciągu dnia będzie wyświetlana krótka bajka o drodze Polski do odzyskania niepodległości. Także muzyka i oprawa świetlna będą dobrane pod 11 listopada.

Jak co roku, na lodowisku czekają nas też zabawa mikołajkowa i bal przebierańców.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź