Start Aktualności Palety drewniane, plastikowe, gitterbox – sprawdź ofertę PolskieOpakowania.com

Palety drewniane, plastikowe, gitterbox – sprawdź ofertę PolskieOpakowania.com

przez Nysa Hot

Palety – zarówno drewniane, jak i plastikowe pozwalają na bezproblemowe przewożenie i składowanie różnego rodzaju ładunków. Z tego względu są one wykorzystywane przez przedsiębiorstwa działające w różnych obszarach przemysłu, a w tym w branży spożywczej, budowlanej, chemicznej i farmaceutycznej.

Palety drewniane, plastikowe, gitterbox znajdziesz w ofercie na stronie PolskieOpakowania.com. Należy ona do dystrybutora, który działa w tej branży już od 20 lat. Sprawdź, co konkretnie może Ci zaoferować.

Szeroki wybór nośników z drewna i nie tylko

Zależy Ci na tym, żeby w Twojej firmie łatwiej można było transportować towar, a także innego rodzaju ładunki? Postaw na standardowe palety drewniane, plastikowe, gitterbox lub inne nośniki, jakie znajdziesz na stronie PolskieOpakowania.com.

Oferta dystrybutora palet obejmuje różne rodzaje palet drewnianych. Przede wszystkim są w niej najpopularniejsze i najchętniej wykorzystywane w wielu branżach europalety. To nośniki o zunifikowanym rozmiarze. Mają one 1200 mm długości, 800 mm szerokości oraz 144 mm wysokości. Ich autentyczność potwierdzają niezbędne licencje – EPAL i UIC. Ich solidna konstrukcja sprawia, że mają aż 1500 kg nośności dynamicznej i są w stanie wytrzymać intensywną eksploatację nawet przez kilka lat.

Oprócz europalet, oferuje on także inne palety drewniane, a w tym takie na płozach oraz ramowe. Zarówno w rozmiarach standardowych, jak i niestandardowych. Te drugie są dostępne na zamówienie. Wszystkie z nich są poddawane badaniom według Karty Oceny Palet – ECR (Efficient Consumer Response). Ich jakość potwierdzają także odpowiednie normy: PN-EN ISO 8611-1, PN-89/M-78201 czy EN 13698-1:2003.

W ofercie dystrybutora znajdziesz także palety plastikowe, jak i opakowania z metalu, nazywane często gitterboxami. Są one dostępne w różnych rozmiarach. Wiele z nich możesz otrzymać od ręki. Dystrybutor bowiem dysponuje wysokimi stanami magazynowymi. Oczywiście, może zapewnić Ci także ich transport.

Możesz zdecydować się na zakup nośników nowych lub używanych

Przeglądając ofertę nośników dostępnych na stronie PolskieOpakowania.com, z pewnością zauważysz, że dystrybutor ten zajmuje się sprzedażą nie tylko nowych palet, ale i tych z drugiej ręki. Decydując się na ich zakup, możesz być pewien, że będą one tak samo funkcjonalne, jak te prosto z produkcji. Co więcej, również mogą one posłużyć jeszcze przez wiele lat.

Wszystko za sprawą tego, że dba on o ich wysoką jakość. W momencie, kiedy palety z drugiej ręki posiadają jakieś uszkodzenia, zajmuje się ich przywracaniem do pełnej używalności. Często na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać po nich, że nie są nowe. W swojej ofercie ma on certyfikowane palety używane gatunku 1, które wyróżniają się najwyższą jakością, oraz gatunku 2.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź