Start Hot Pamiętacie Piccolo w Rynku? Kultowa pizza na grubym cieście powróci już w tym roku!

Pamiętacie Piccolo w Rynku? Kultowa pizza na grubym cieście powróci już w tym roku!

przez Nysa Hot

To może być kulinarny hit tego roku w Nysie, choć konkurencję ma mocną, bo w naszym mieście mają przecież otworzyć się lokale KFC i Pizza Hut. Do wakacji przy ul. Emilii Gierczak powstanie włoska restauracja „Pizzarium”

Co będzie takiego niezwykłego w nowym miejscu? Kultowa pizza na grubym cieście, którą pamiętamy z lokalu Picollo w Rynku! Ci sami właściciele, którzy prowadzili kultowe Picollo w latach 80 i 90′,  otwierają teraz „Pizzarium”.

Już zapowiadają, że smak, który większość z nas pamięta z dzieciństwa czy młodości powróci praktycznie w niezmienionej formule.

– Jesteśmy na etapie remontu lokalu. Chcemy, by do wakacji był otwarty. Planujemy otwarcie na maj lub czerwiec. Będzie to restauracja włoska. Zaserwujemy pizzę, owoce morza czy makarony. Będzie pizza na grubym cieście, taka jak w latach 80 i 90′ – mówi Paweł Zięba, jeden z właścicieli lokalu.

„Pizzarium” będzie znajdować sie obok „Korony snu”, rzut beretem od Placu Paderewskiego. Latem zjemy włoskie specjały w ogródku na zewnątrz. My już nie możemy się doczekać! 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź