Start Hot Paprocki i Brzozowski w DEKADZIE w nowym terminie

Paprocki i Brzozowski w DEKADZIE w nowym terminie

DEKADA przekłada event

przez Nysa Hot

Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem, galeria DEKADA przekłada event ze słynnymi projektantami. Paprocki i Brzozowski mieli pojawic się w Nysie 4 grudnia. Ostatecznie event odbędzie się w maju.

– To miało być święto radości, mody, kolorów a musiałoby być w pełnym stresie. Uznaliśmy że koncert jakoś przeprowadzimy, do wyznaczonej strefy wpuścimy tylko w maseczkach. Trudno, trzeba zmienić system pracy i eventy będą od maja do październikamówi Maciej Kwit, dyrektor galerii DEKADA.

4 grudnia w galerii odbędzie się więc koncert Szymona Chodynieckiego, w pełnym reżimie sanitarnym.

Event z Paprockim i Brzozowskim czeka nas na wiosnę. Spośród zgromadzonych w galerii kobiet, projektanci wybiorą 20 osób.

Następnie panie ruszą na zakupy. Będą mieć 1,5 godziny, by wyszukać idealne dla siebie stylizacje. Po zakupach wrócą i będą się w nich prezentować na scenie, a duet projektantów, wybierze, ich zdaniem, najlepszą stylizację.

Co ważne, pani, która wygra, wyjdzie z galerii z wybranym przez siebie strojem. DEKADA ufunduje jej nagrodę w postaci stylizacji, którą wybrała.

Projektanci omówią też dobór poszczególnych strojów i będą doradzać w kwestii modowych trendów.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź