Start Aktualności Parking w Dekadzie znów bez opłat

Parking w Dekadzie znów bez opłat

przez Nysa Hot

Od dzisiaj parking podziemny w Dekadzie przy ul. Kolejowej znów jest darmowy dla klientów galerii. Można z niego korzystać od godziny 7.00 do 21.30. Na klientów czeka ponad 370 miejsc postojowych.

Taką decyzją podjęła dyrekcja galerii po rozmowie z najemcami. – Chcemy ograniczyć do minimum jakiekolwiek ograniczenia  – tłumaczy Dyrektor Galerii Dekada, Maciej Kwit. – Warto przyjechać i sprawdzić choćby zimowe wyprzedaże.

Kto wybiera się na zakupy z pociechami może skorzystać z sali mini kids play. Plac zabaw pracuje teraz w godzinach:

pon. – pt. 11.00 – 19.00

sob. – 10.00 – 20.00

w niedziele handlowe 10.00 – 18.00

fot. Galeria Dekada

Powiązane artykuły

1 komentarz

Tomasz 12 stycznia 2022 - 00:17

Cudnie i miło dla pomysłodawców. Ale jesteście pewni Może by jednak naliczyć jakieś opłaty? Może tylko przejdzie. A tak na serio pomysł na opłaty w galerii i to na 15 minut należy oklaskać. Nysa? mniej niż 50k mieszkańców z mocną prognozą wyludnienia? I mistrzowie świata z dekady chcą kasować nas dodatkowo za parkowanie powyżej 15 minut? Gratuluję. Mnie to skutecznie zniechęciło. Checie by to miało ręce i nogi? Dajcie dłuższy czas i możliwość skasowania opłaty za zakupy w każdym sklepie a nie w jednym.

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź