Start Hot Patryk Vega będzie kręcił film w Nysie!

Patryk Vega będzie kręcił film w Nysie!

przez Nysa Hot

Najpopularniejszy obecnie i najbardziej kontrowersyjny polski reżyser, Patryk Vega będzie kręcić film na Opolszczyźnie! Zdjęcia zostaną zrealizowane m.in. w Nysie, a także w Opolu i Głuchołazach. 

Na razie nie jest znany tytuł filmu. Zarys fabuły również jest owiany tajemnicą. Niektóre szczegóły mamy poznać już za kilka tygodni. Zdjęcia będą realizowane m.in. nad Jeziorem Nyskim i w okolicach jednego z nyskich fortów.

Ekipa filmowa przyjedzie do naszego miasta już na początku lipca. Zdjęcia potrwają do września. Twórcy będą poszukiwać statystów z Nysy. Wkrótce w mediach społecznościowych ruszą castingi.

To kolejny film fabularny realizowany w Nysie. Dwa lata temu zdjęcia kręcił nasz krajan, Łukasz Grzegorzek. Jego film „Moje wspaniałe życie” zrealizowany praktycznie w całości w naszym mieście miał premierę w ubiegłym roku. Docenili go krytycy, a także widzowie. Film zbiera kolejne nagrody i ma wysoką oglądalność w serwisie Netflix.

Patryk Vega ma na swoim koncie takie obrazy jak PitBull, Botoks,  Kobiety mafii, Polityka czy Small World.  Niemal każdy kolejny jego film jest sukcesem frekwencyjnym, ale rzadko trafia do gustu krytyków. Reżyser lubi szokować i budzić kontrowersje, bohaterowie jego filmów używają wulgarnego języka, a tematyka często dotyczy ważnych spraw społecznych. Krytycy zarzucają mu jednak, że przedstawia istotne tematy w sposób płytki, wulgarny i przerysowany, co dezawuuje ciężar podejmowanych spraw.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź