Start Hot Pędził motocyklem BMW 119 km/h!

Pędził motocyklem BMW 119 km/h!

przez Nysa Hot

Nyscy policjanci w minionym tygodniu zatrzymali do kontroli dwóch nieodpowiedzialnych kierowców, którzy w rażący sposób naruszyli przepisy ruchu drogowego. Skrajnym brakiem wyobraźni wykazał się mieszkaniec Katowic.

– Mężczyzna w miejscowości Kamienica jechał motocyklem BMW z prędkością 119 km/h, gdzie obowiązywała prędkość do 40 km/h. Za swoje zachowanie na drodze został ukarany wysokim mandatem i stracił swoje prawo jazdy – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Kolejnym kierowcą zatrzymanym do kontroli okazał się 47-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna jechał osobowym volkswagenem z prędkością 104 km/h w obszarze zabudowanym.

– Przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 54 km/h. 47-latek stracił już prawo jazdy na 3 miesiące, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych i został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 zł – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź