fbpx
Start Na sygnale Pędził z prędkością prawie 150 km/h w terenie zabudowanym!

Pędził z prędkością prawie 150 km/h w terenie zabudowanym!

przez Nysa Hot

Pirat drogowy pędził z zawrotną prędkością w terenie zabudowanym, wyprzedzając m.in. nieoznakowany policyjny radiowóz. Prowadził auto mimo sądowego zakazu. Ponieważ działał w warunkach recydywy, musi liczyć się z karą nawet do 7,5 roku więzienia.

-W niedzielny poranek (24 stycznia) policjanci ruchu drogowego komendy miejskiej patrolowali podopolskie miejscowości. Mundurowi służbę pełnili nieoznakowanym radiowozem. Około godz. 11:00 w obszarze zabudowanym wyprzedził ich pędzący z dużą prędkością kierujący peugeotem. Policjanci ruszyli za nim w pościg dając mu sygnały do zatrzymania. – informuje opolska Policja. – Okazał się, że za kierownicą siedzi 30-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. Policjanci sprawdzili ,,pirata drogowego” w policyjnych systemach. I tu okazało się, że posiada on cztery aktywne zakazy sądowe prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Za każdym razem, po wydanym przez sąd zakazie, mężczyzna wsiadał za kierownicę. Teraz może trafić do więzienia nawet na 7,5 roku.

 

Video: opolska Policja

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź