Start Hot Piękna dziewczyna z naszego powiatu została podprowadzającą żużlowej drużyny z Opola

Piękna dziewczyna z naszego powiatu została podprowadzającą żużlowej drużyny z Opola

przez Nysa Hot

23-letnia Kamila Złośnik, pochodząca z Nowak w powiecie nyskim już 24 kwietnia zadebiutuje jako tzw. podprowadzająca żużlowego zespołu Bedmet Kolejarz Opole. Ekipa ze stolicy naszego województwa mierzy w awans do eWinner 1. Ligi.

Kamila Złośnik w sezonie 2022 będzie jedną z podprowadzających opolskiej drużyny. Informuje o tym czołowy portal sportowy w kraju.

– Debiut Kamili w nowej roli nastąpi już wkrótce, tymczasem kibice już są w niej zakochani po uszy. „Cudowna piękność”, „przepiękna”, „Kim Kardashian, to ty?!” – piszą – zaczyna swój artykuł portal sportowefakty.pl.

Kamila Złośnik ma 23 lata. Jest studentką trzeciego roku zarządzania. – Obecnie prowadzę swój mały biznes, związany z branżą beauty. Uwielbiam podróże i zwierzęta” – mówi o sobie 23-latka, cytowana przez profil OK Bedmet Kolejarza Opole na Instagramie.

W 2016 roku Kamila brała udział w konkursie Miss Opolszczyzny Nastolatek. Zdobyła wtedy tytuł Miss Foto. W 2018 roku została Miss Opola. Kamila ma również doświadczenie w modelingu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź