Start Aktualności Piękna mieszkanka naszego powiatu w konkursie Miss Polski?

Piękna mieszkanka naszego powiatu w konkursie Miss Polski?

przez Nysa Hot

O koronie miss marzyła choćby raz w życiu chyba każda kobieta. Przed szansą zdobycia już kolejnego takiego tytułu stoi piękna mieszkanka naszego powiatu.

25 października w Warszawie odbędzie się casting do konkursu Miss Polski 2020. Cztery reprezentantki Opolszczyzny powalczą o półfinał Miss Polski 2020– wśród nich pochodząca z Nowak Kamila Złośnik.

–  Każdy z dyrektorów regionalnych otrzymał możliwość zgłoszenia maksymalnie 5 wytypowanych przez siebie kandydatek – mówi Anna Pabiś, organizatorka konkursu. – Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, bo jak wiemy konkurs Miss Opolszczyzny w tym roku się nie odbył. Skorzystałam z przywileju i wytypowałam 4 reprezentantki Opolszczyzny, które powalczą o wejście do półfinału Miss Polski 2020.

To nie pierwsza przygoda Kamili z konkursem piękności. W 2016 brała udział w konkursie Miss Opolszczyzny Nastolatek. Zdobyła wtedy tytuł Miss Foto. Jej największym sukcesem jest natomiast wywalczony przed dwoma laty podczas konkursu Miss Opolszczyzny tytuł Miss Opola. Kamila ma również doświadczenie w modelingu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź