Start Hot Piękne mieszkanki naszego regionu powalczą o tytuł miss!

Piękne mieszkanki naszego regionu powalczą o tytuł miss!

przez Nysa Hot

O koronie miss marzyła choćby raz w życiu chyba każda kobieta. Przed szansa jej zdobycia stoją piękne mieszkanki naszego regionu, które próbują swoich sił w konkursie Miss Dolnego Śląska. Zachęcamy do wsparcia pięknych kandydatek!

Aby oddać głos wystarczy wejść na facebookowy profil konkursu  https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/ a następnie kliknąć zdjęcie z nr kandydatki i polubić je.

Pochodząca z Nowak, a obecnie mieszkajaca w Opolu Kamila Złośnik ma nr 135. To nie pierwsza przygoda Kamili z konkursem piękności. W 2016 brała udział w konkursie Miss Opolszczyzny Nastolatek. Zdobyła wtedy tytuł Miss Foto. Jej największym sukcesem jest natomiast wywalczony przed trzema laty podczas konkursu Miss Opolszczyzny tytuł Miss Opola. Kamila ma również doświadczenie w modelingu.

W konkursie biorą również udział nysanka Paulina Górniak (ma nr 27) oraz pochodząca z Głuchołaz Alicja Łobos (nr 66).


Konkurs Miss Dolnego Śląska jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź