Start Lifestyle Pierwsze studio vr w Nysie!

Pierwsze studio vr w Nysie!

przez Nysa Hot
Już w lipcu w Nysie swoją działalność rozpocznie studio wirtualnej rzeczywistości. Dla graczy i wszystkich chętnych do wejścia w inny świat do dyspozycji będą dwa stanowiska.
Studio  będzie korzystać z jednych z najlepszych na rynku gogli HTC VIVE oraz mocnych gamingowych komputerów PC, wyposażonych w procesory Intel Core i7 oraz  karty graficzne GeForce GTX 1080. – Na ścianie powieszone będą 50-calowe telewizory 4K, wykorzystywane do wyświetlania przebiegu gry, aplikacji lub doświadczeń, na których osoby towarzyszące będą mogły śledzić użytkownika – mówi właściciel firmy.
Ze względu na rozmiar gogli, oprócz dorosłych skorzystają z nich dzieci od 8 roku życia, dla których w zasobach studio vr znajdą się m.in. Disney Movies VR, Minecraft VR, a także The Lab. Ta ostatnia pozycja to bardzo popularna gra wprowadzająca w świat VR, z przeznaczeniem nie tylko dla najmłodszych użytkowników. – W „Studio VR Nysa” znajdziemy również aplikacje Google Earth VR, w której będziemy mogli przenieść się w dowolny zakątek świata, a nawet wzbić się w kosmos – mówi Daniel Stachowicz. – Z innych popularnych tytułów polecamy Fruit Ninja VR. Umożliwimy także wirtualny skok na bungee, przejażdżkę rollercosterem, a także gry typu multiplayer. Na pewno będziemy mieli w czym wybierać.
Studio będzie dostępne od wtorku do niedzieli. Otwarcie prawdopodobnie już na początku przyszłego tygodnia. Szczegóły już niebawem na nysahot.pl oraz na stronie internetowej studio, wykonanej przez wydawcę naszego portalu.
fot. VR Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź