Start Lifestyle Pierwszy milion i mapa Gogle

Pierwszy milion i mapa Gogle

przez Nysa Hot

Szukasz oryginalnych prezentów na różne okazje? Te spod znaku Funny Bunny zaskoczą nie jednego obdarowanego. Pełna personalizacja produktów sprawi, że ktoś dzięki Tobie może poczuć się wyjątkowo.

Indywidualne podejście do klienta to dewiza oferty Funny Bunny. Nowożenców może zaskoczyć plakat „Twój pierwszy milion”, gdzie to standardowych życzeń dołączone są banknoty, które po złożeniu tworzą okrąglutki milion. Szybkę zbijamy w razie potrzeby. Sklep oferuje plakat z ramką w różnych rozmiarach lub towar w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku. Kupujący oprócz podania daty i miejsca ślubu, imion nowożeńców, imion osób składających życzenia – może ustalić np. treść życzeń oraz wybrać kolor motywu przewodniego i elementy ozdobne plakatu.

Mapa Gogle zakochanych to idealna pozycja, kiedy chcemy obdarować parę obchodzącą rocznicę związku. W uroczym domku stworzonym z mapy samochodowej zaznaczamy miejsce zamieszkania lub poznania się zakochanych. Polecamy zawłaszcza tym, którzy znaleźli już swoje ukochane miejsce na Ziemi i dzielą je z ukochaną osobą. Dzięki Funny Bunny uczucia doskonale podkreślicie choćby poprzez portfolio z podróży, metryczki narodzin dziecka, czy też koszulki z nadrukiem.

Plakaty personalizowane to nie tylko pomysł na wystrój wnętrza Waszych domów. Nadają się równie dobrze do biur, czy kawiarenek i restauracji z klimatem. Wejdź i zobacz sklep z pomysłami >>> link 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź