Start Aktualności Pierwszy nowy domek wypoczynkowy stanął w Ośrodku AKWA Marina

Pierwszy nowy domek wypoczynkowy stanął w Ośrodku AKWA Marina

przez Nysa Hot

Zakończyły się już zdjęcia do programu telewizyjnego, który był kręcony w Skorochowie. Produkcja ma być formą promocji Jeziora Nyskiego i samego miasta. Efekty zobaczymy już niedługo na ekranach naszych telewizorów.

Przypomnijmy, że AKWA ma ambitne plany związane z Ośrodkiem w Skorochowie. Ma tam powstać 40 nowoczesnych domków, które będą przez cały rok dostępne dla turystów. Pierwszy taki obiekt już stoi. Jak wyglądała jego budowa od A do Z, przekonamy się już wkrótce.

Jeszcze w listopadzie w programie „Moje wymarzone miejsce” na kanale Domo+ obejrzycie, jak domek powstawał od momentu zaprojektowania, wylania fundamentów, budowy ścian, położenia dachu… aż do momentu wyposażenia jego i zawieszenia obrazu. – informuje na Facebooku Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie. – Nie zabraknie w programie naszych bohaterów Virginii i Przemka, którzy opowiedzą swoją mega ciekawą historię. Dodatkowo widz zwiedzi najciekawsze zakątki naszego miasta i zapozna się z atrakcjami, jakie czekają gości na naszym Ośrodku.

Tereny wypoczynkowe dawnego Nyskiego Ośrodka Rekreacji mają wreszcie stać się turystyczną wizytówką na miarę XXI wieku. Oprócz nowoczesnych domków wypoczynkowych powstaną jeszcze m.in. sala konferencyjna dla 120 osób, plac zabaw i sauna.

Już za rok, jeśli pandemia nie popsuje nam planów będzie 40 pięknych domków i sala konferencyjna oraz mnóstwo innych atrakcji – zapowiada prezes AKWY Edyta Peikert.

Foto: Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie/ Facebook

Powiązane artykuły

1 komentarz

kris 10 listopada 2020 - 06:13

No wyglada FANTASTYCZNIE. Brawo!!
Tylko co z śmierdzącą i kwitnącą wodą w jeziorze ??

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź