Start Sport Pierwszy polski Monster Truck w Nysie!

Pierwszy polski Monster Truck w Nysie!

przez Nysa Hot

5 i 6 maja wielkie emocje mieszkańcom Nysy zapewnią kaskaderzy. Do Nysy zawita pierwszy polski Monster Truck. Przygotujecie się na pisk opon i prawdziwą demolkę, obecność obowiązkowa!

Od kilku lat mamy możliwość oglądania w naszym mieście popisów kaskaderów różnych grup. Tym razem zobaczymy pokazy kaskaderów z czesko-polskiej grupy Monster Show Chaloupka. W programie m.in. jazda autem na dwóch kołach, drift Syrenką, pokazy jazdy synchronicznej i prezentacja w akcji pierwszego polskiego monster trucka. W barwach biało-czerwonych, a jakże! Ciekawostką jest, że pojazd powstał na bazie Warszawy M20 i tak jak pozostałe pojazdy został skontrowany na potrzeby show przez Emila Chaloupka. Jego kaskaderzy sami na żywo będą komentować kolejne niebezpieczne, a czasami zabawne triki. – Z nami nigdy nie jest nudno! – zapewnia wspólnik Emila, Mateusz Rogowski.

Co duet przygotował na pokaz w Nysie? Radzimy przekonać się na własne oczy. NysaHot na pewno zawita na plac przy Bolesława Śmiałego z kamerą. Wcześniej grupa będzie  występować m.in. w Ząbkowicach i Dzierżoniowie.

5.05.2018 – 17.00

05.06.2018 – 16.00

Parking przy torach, ul. Bolesława Śmiałego, kasy czynne na godzinę przez pokazem

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź