Start Aktualności Pies miał trafić do schroniska – zaopiekował się nim policjant

Pies miał trafić do schroniska – zaopiekował się nim policjant

przez Nysa Hot

Takie informacje to miód na serce w tych trudnych i nerwowych czasach. Urocza suczka Hotina miała trafić do schroniska. Psiak znalazł na szczęście kochający dom. Hotina trafiła pod opiekę policjanta z Prudnika.

-W sobotę (7 listopada), tuż po godzinie 15:00 dyżurny policji w Prudniku otrzymał zgłoszenie o biegającym bez nadzoru owczarku niemieckim w centrum miasta. Na miejscu okazało się, że pies nie był agresywny oraz że był zadbany. Policjanci schwytali zwierzę i przy współpracy ze strażą miejską szybko ustalili właściciela czworonoga – relacjonuje opolska Policja. – Jak się okazało, jego właściciel nie był w stanie zapewnić mu należytej opieki. Z tego powodu też zamierzał oddać go do schroniska.

Psiak jednak uniknął takiego losu, bo sierż. Wojciech Cieślar zdecydował, że zaopiekuje się czworonogiem. Owczarek niemiecki jest już w nowym domu. Jak przyznaje funkcjonariusz, suczka o imieniu Hotina ma warunki aby się wybiegać i jest szczęśliwa.

Foto: Opolska Policja

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź