Start Hot Pijany, bez prawa jazdy i z niesprawnym oświetleniem…

Pijany, bez prawa jazdy i z niesprawnym oświetleniem…

przez Nysa Hot

W poniedziałek policjanci drogówki zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który kierował toyotą pod wpływem alkoholu. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

– Policjanci drogówki patrolowali drogę krajową DK46 w gminie Paczków. W trakcie patrolu na trasie Stary Paczków – Paczków ok. godz.: 19:50 zauważyli, że pojazd marki toyota ma niesprawne oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Chcąc poinformować o tym kierującego, zatrzymali go do kontroli. Jak się okazało, niesprawne oświetlenie było najmniejszym problemem kierującego. Podczas kontroli policjanci nyskiej drogówki wyczuli od kierującego woń alkoholu z ust. W związku z powyższym poddali kierującego badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 46- letni obywatel Ukrainy miał 1,30 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy – informuje nyska Policja.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź