Start Hot Pijany w sztok 51-latek prowadził auto

Pijany w sztok 51-latek prowadził auto

przez Nysa Hot

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany przez Policję dzięki wzorowej reakcji świadka. 51-latek jechał osobowym oplem, mając 3 promile alkoholu! Pojazd, którym się poruszał został odholowany. 

Godną naśladowania postawą wykazał się mężczyzna, który wczoraj (13. 06.) przed godziną 21:00 na ul. Słowiańskiej w Nysie, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Skierowani na miejsce policjanci drogówki ustalili, że świadek zauważył osobowego opla, którego kierujący miał problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Zgłaszający zadzwonił na numer alarmowy, poinformował o swoich przepuszczeniach, a następnie uniemożliwił dalszą jazdę mężczyźnie – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

– Na miejscu okazało się, że za kierownicą osobówki znajdował się mieszkaniec naszego powiatu. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że kierujący samochodem maki opel miał w wydychanym powietrzu 3 promile alkoholu – dodaje Rudkowska.

51-latek nie miał też prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

51-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Pojazd, którym się poruszał został odholowany na parking strzeżony.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź