Start Aktualności Pijmy wodę, gdy jest zimno – przypomina spółka AKWA

Pijmy wodę, gdy jest zimno – przypomina spółka AKWA

przez Nysa Hot

Wbrew pozorom, odwodnić możemy się nie tylko latem w czasie upałów, ale także zimą. Gdy temperatury spadają, a my odkręcamy kaloryfery, nasz organizm potrzebuje dodatkowego nawodnienia – przypomina AKWA.

Spółka zachęca do picia nyskiej kranówki, także w okresie zimowym.

– Kranówka jest zdrowym i tanim płynem, który błyskawicznie – i bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów – zaspokaja nasze pragnienie – czytamy na profilu na Facebooku spółki AKWA.

– Nawet niewielkie odwodnienie może mieć zły wpływ na zdrowie. Pamiętajmy więc o przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów. Gdy jesteśmy w domu, łatwo o to zadbać. Woda z kranu jest przecież na wyciągnięcie ręki.

Dla prawidłowego nawodnienia organizmu ważna jest nie tylko ilość wypijanej wody, ale i sposób picia – po szklankę wody, najlepiej w temperaturze pokojowej, warto sięgnąć po przebudzeniu i przed snem. Natomiast w ciągu dnia należy pić wodę regularnie, małymi łykami.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź