Start Na sygnale Piknik rodzinny dla Weroniki

Piknik rodzinny dla Weroniki

przez Nysa Hot

Już w najbliższą sobotę 12 maja wspólnie kwestujemy na rzeczy 12-letniej Weroniki z Nysy chorej na mukowiscydozę. Wolontariusze będą zbierać na leczenie i rehabilitację uczennicy SP3 w Nysie. Start o godzinie 10.30.

O walce z chorobą dzielnej Weroniki słyszała już cała Nysa. Wiele osób pomaga jej rodzinie od lat, w tym środowiska szkolne i ludzie dobrej woli. Kolejna szansa na pomoc w leczeniu już 12 maja. W imieniu komitetu społecznego „Weź ze mną wdech” zapraszamy do parku przy Al. Lompy. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji.

Startujemy o 10.30 z Dj Daso i animatorkami zabawy dla dzieci. O 11 swój niebagatelny talent pokaże Dawid Krzyżowski. Jego triki zna cała Europa i pół świata, pora przypomnieć się w rodzimym mieście. Około godziny 11.15 zobaczymy krótki występ dzieci z WDK Laury Kropińskiej. Jej małe baletnice zawsze są urocze. Nowością w Nysie będzie pokaz karate w wykonaniu GKKT z Głuchołaz. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku, lemoniady dla spragnionych i kiełbaski z grilla. Prosimy zabrać ze sobą koce i poduszki dla Waszej wygody.

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź