Start Hot Piła mechaniczna zraniła mężczyznę w nogę. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe

Piła mechaniczna zraniła mężczyznę w nogę. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe

przez Nysa Hot

Służby ratunkowe muszą dziś uwijać się jak w ukropie. Są wzywane m.in. do interwencji związanymi z niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi. Aż dwukrotnie w odstępstwie dosłownie chwili były także wzywane do miejscowości Kamienica w gminie Paczków.

Najpierw służby ratunkowe zostały zadysponowane do mężczyzny u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Niestety, mimo blisko godzinnej reanimacji nie udało się go uratować.

Dosłownie chwilę później strażacy wraz zespołem ratownictwa medycznego i policją pospieszyli z interwencją kilka domów dalej.

Na szczęście tym razem sytuacja nie była aż tak poważna. Służby pomogły mężczyźnie z raną ciętą nogi, spowodowaną prawdopodobnie przez piłę maszynową. Poszkodowany trafił do szpitala.

Na miejscu interweniowały 2 zastępy z JRG Paczków, 1 zastęp z OSP Kamienica oraz zespół ratownictwa medycznego i policja.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź