Start Aktualności Piotr Bobak szefem Forum Samorządowego 2002

Piotr Bobak szefem Forum Samorządowego 2002

przez Nysa Hot

Do funkcji Sekretarza Miasta i radnego powiatowego, Piotrowi Bobakowi doszły nowe obowiązki. Od wczoraj jest prezesem Forum Samorządowego 2002. Zastąpił na tym stanowisku Adama Fujarczuka.

W czwartek odbyło się walne zebranie członków ugrupowania i jednogłośnie wybrany został nowy zarząd. Na jego czele stanął Piotr Bobak.

– Forum funkcjonuje już prawie 20 lat, jest to organizacja, która skupia ludzi wielu pasji i różnych zawodów. Mamy swoich przedstawicieli w zasadzie na terenie całego powiatu, przedstawicieli zarówno we władzach uchwałodawczych jak i wykonawczych. Są to burmistrzowie, wójtowie, członkowie zarządu powiatu czy sołtysi.  – mówi Piotr Bobak. – Jednym z najbliższych wyzwań jest rozbudowa struktur terenowych w niektórych miejscowościach, tam gdzie nasz zasięg jest mniejszy. W Nysie, Głuchołazach, Korfantowie czy Otmuchowie działamy prężnie. – dodaje Bobak.

Forum chce przyciągnąć jak najwięcej młodych osób do współpracy. Ugrupowanie ma w planach także szerokie działania w zakresie komunikacji społecznej. Niedługo reaktywowana zostanie strona internetowa, prężnie mają działać też media społecznościowe Forum.

Dodajmy, że nowy lider ugrupowania, Piotr Bobak uzyskując w 2018r. mandat radnego powiatu, zdobył blisko 2000 głosów, czyli najwięcej spośród wszystkich 219 kandydatów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź