Start Aktualności Piotr Woźniak: ta nienawiść was zgubi. W demokratycznym kraju nie ma na to zgody

Piotr Woźniak: ta nienawiść was zgubi. W demokratycznym kraju nie ma na to zgody

przez Nysa Hot

W piątek 12 marca zdewastowano szyld SLD w biurze przy ul. Marcinkowskiego w Nysie.  To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.

„Czyn motywowany politycznie”

-Ci, którzy to uczynili, mam nadzieję, że poniosą surową karę. Dlatego, że nigdy w państwie demokratycznym nie powinno być zgody na niszczenie mienia. Każdy z nas ma pełne prawo do reprezentowania swoich poglądów w systemie demokratycznym – jest to norma. – mówi Piotr Woźniak, Przewodniczący SLD na Opolszczyźnie.

Szef formacji w województwie nie ma wątpliwości, że czyn jest motywowany pobudkami o charakterze politycznym. Jak mówi, Lewica zawsze będzie obecna nawet w najmniejszych miejscowościach,  czy się to komuś podoba czy nie.

-Nie zamierzamy na siłę nikogo obdarowywać naszymi poglądami politycznymi, ale też nie pozwolimy na to żeby niszczono nasze mienie, które zostało zakupione w wyniku gromadzenia składek członkowskich często przez wielu ubogich ludzi.

Foto: Piotr Woźniak/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź