Start Lifestyle Planujesz wakacje? Zaplanuj podróż z ekspertami

Planujesz wakacje? Zaplanuj podróż z ekspertami

Gdzie na wakacje?

przez Nysa Hot

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i sezon urlopowy. To już ostatni dzwonek, by pomyśleć gdzie w tym roku będziemy wypoczywać. Pomogą w tym bardzo profesjonalne i uśmiechnięte panie z biura podróży Wakacje.pl w galerii DEKADA.

Gdzie pojechać na wakacje? Jak dobrać wycieczkę do mojego portfela? Czy postawić na wypoczynek w kraju, a może zagranicą? To pytania, które zadajemy sobie nim, zaniesiemy szefowi wypełniony wniosek o urlop. Nasz mętlik w głowie rozwieją uśmiechnięte panie z biura podróży Wakacje.pl w galerii DEKADA. My zapytaliśmy o preferencje nysan odnośnie wakacyjnego wypoczynku.

– Najlepszy stosunek jakości do ceny ma Turcja. Jeżeli miałyby to być wakacje z dziećmi, ważne są takie atrakcje jak aqua parki, zjeżdżalnie wodne, animacje, więc zdecydowanie ta oferta będzie przodowała – mówi Małgorzata Tomczak, właścicielka salonu Wakacje.pl w Nysie. 

W tym roku Polacy chętnie będą wypoczywać również m.in. w Grecji, Hiszpanii, Chorwacji i we Włoszech, a dalej w Egipcie, Bułgarii, na Cyprze oraz na Malcie.

W Wakacje.pl dobierzemy ofertę do swoich potrzeb. Nie będziemy musieli martwić się choćby o parking czy ubezpieczenie. Dla nas do załatwienia pozostanie minimum formalności. Będziemy więc mogli spokojnie cieszyć się beztroskim wypoczynkiem.

– Mamy wielu klientów, którzy będąc na wakacjach przysyłają nam zdjęcia, filmiki, które za ich zgodą udostępniamy na naszym profilu na Facebooku (kliknij i zobacz profil). Dobieramy ofertę do budżetu, potrzeb i zainteresowań klienta – mówi Sabina Popławska, kierownik salonu sprzedaży Wakacje.pl w Nysie.

Wakacje.pl mają już swoich stałych klientów, którzy co roku wracają i korzystają z usług biura. Ofertę biura wyróżnia tzw. promessa, czyli gwarancja wypłacalności i wybranie alternatywnej oferty w razie problemów danego przewoźnika.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź