Start Na sygnale Pobił chłopaka swojej eks… gitarą

Pobił chłopaka swojej eks… gitarą

przez Nysa Hot

Tym razem gitara nie okazała się atrybutem miłości, na którym można damie serca zagrać serenadę, została natomiast narzędziem przestępstwa. 31-latek zaatakował chłopaka swojej byłej dziewczyny. Pobił go używając tego instrumentu. Został już zatrzymany przez policję. 

-4 lutego policjanci z komendy miejskiej w Opolu otrzymali zgłoszenie, że w centrum miasta doszło do pobicia podczas sprzeczki dwóch mężczyzn (…). Okazało się, że 31-latek przechodząc ulicą zauważył swoją byłą dziewczynę w towarzystwie nowego partnera. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się sprzeczka. – relacjonuje opolska Policja. –31-latek miał chwycić pokrzywdzonego, przewrócić go na chodnik, a następnie kopać go po całym ciele powodując liczne stłuczenia i złamania. Na koniec miał okładać go gitarą, którą miał przy sobie pokrzywdzony.

47-latek trafił do szpitala. Policjanci szybko znaleźli sprawcę. Okazał się nim dobrze znany mieszkaniec Opola. Mężczyzna wyszedł niedawno z więzienia.

-Podczas doprowadzenia znieważył interweniujących policjantów. Zatrzymany usłyszał zarzut umyślnego zamachu na zdrowie 47-latka, a także znieważenia funkcjonariuszy publicznych. Policja i prokuratura wnioskowały o tymczasowy areszt dla mężczyzny. – informuje opolska Policja.

Sąd natomiast zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego dozoru policyjnego, zakazie opuszczenia kraju i zakazie zbliżania się do pokrzywdzonego. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź