Start Aktualności Pocałujesz klamkę

Pocałujesz klamkę

przez Nysa Hot

Ci najbardziej odporni są najbardziej zaskoczeni. Mowa o przeprowadzce jednej z nyskich przychodni z budynku przy Chodowieckiego, do nowego gmachu przy ulicy Marcinkowskiego.

Jeśli rzadko chorujesz i akurat teraz chciałeś skorzystać z usług specjalisty, na Chodowieckiego pocałujesz klamkę. Od teraz dr Piątek, dr Ostrowska oraz inni lekarze przyjmują w budynku po dawnym WKU, w odnowionym gmachu tuż przy nyskim magistracie. Zmiana siedziby przychodni jest z pewnością z korzyścią dla pacjenta. Nie mówimy o ładniejszych pomieszczeniach, ale np. o windzie, która ułatwi poruszanie się osobom starszym oraz mającym problemy z poruszaniem się. Razem z lekarzami, pielęgniarkami i personelem niemedycznym, do nowej siedziby przeniesiono także punkt poboru krwi Śląskiego Laboratorium Medycznego. Tuż obok swoje usługi świadczy Corona, gdzie skorzystamy m.in. z fachowej pomocy stomatologów.

W tym samym budynku swoją siedzibę ma na parterze na Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a na II piętrze Agencja Rozwoju Nysy.

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź