Start Aktualności Poczuj magię Świąt w Chacie Świętego Mikołaja

Poczuj magię Świąt w Chacie Świętego Mikołaja

Poczuj magie świąt i dołącz do drużyny Świętego Mikołaja!

przez Nysa Hot

W JuraParku w Krasiejowie już po raz kolejny odbędzie się Chata Świętego Mikołaja. Obiekt zamienia się w grudniu w niezwykłą, magiczną krainę, w której spotkać można nie tylko tego najważniejszego gościa – Świętego Mikołaja, który wręczy pociechom prezenty, ale również zwariowane elfy, które przeniosą Was w baśniowy świat zabaw.

Na najmłodszych dodatkowo będą czekać świąteczne warsztaty zdobienia pierniczków, tworzenia kolorowych, pachnących mydełek glicerynowych czy kreatywne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Szefowa kuchni zaprosi Was
na przepyszny barszcz z krokietami, wigilijne pierogi czy przepyszny sernik na ciepło z gorącą czekoladą! To tylko kilka z wielu dań, na które czekamy cały rok! Korzenne smaki i zapachy zdominują w tym czasie całą restaurację.

W tej niezwykłej atmosferze Jurapark organizuje również spotkania wigilijne dla firm. W tygodniu grupy zorganizowane mogą rezerwować terminy w godzinach 8:00 – 15:00, natomiast osoby indywidualnie zwiedzające w weekendy, począwszy od 26 listopada oraz w tygodniu 26 – 30 grudnia w godzinach 11:00 – 18:00.

– Na 26 listopada o 16:00 mamy zaplanowane wielkie otwarcie Chaty Świętego Mikołaja, połączone z
przyjazdem Mikołaja magicznym pojazdem, rozświetleniem choinek czy przemarszem Elfów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych turystów, zorganizowaliśmy również spotkania z
Mikołajem w języku ukraińskim, które odbędą się 10, 17 – 19, 26 – 30 grudnia w określonych
godzinach – mówi Kierownik ds. marketingu i sprzedaży Juraparku w Krasiejowie, Karolina Wrona

Bilety do Chaty Świętego Mikołaja są już dostępne w sklepie Chata Św. Mikołaja – Sklep JuraPark Krasiejów (juraparkkrasiejow.pl) w cenie 39,99 zł/os. (normalny) oraz 34,99 zł/os. (ulgowy).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź