Start Aktualności Poczuj magię świąt w Krasiejowie

Poczuj magię świąt w Krasiejowie

Chata Świętego Mikołaja zaprasza po raz trzeci!

przez Nysa Hot
W dniach 28 listopada – 30 grudnia w  JuraParku w Krasiejowie, już po raz trzeci organizowana jest Chata Świętego Mikołaja. Jest to wydarzenie, w którym chętnie biorą udział zarówno dzieci jak i dorośli, całe rodziny.

Atrakcje JuraPark Krasiejów

– Zapewniamy niezapomnianą atmosferę magii świąt! Poprzez wiele elementów jak dekoracje, zabawy ze świątecznymi postaciami, świąteczne menu, atrakcje dla dzieci tworzymy wesołą, a jednocześnie spokojną, rodzinną atmosferę. Chata Mikołaja jest miejscem, w którym możemy na chwilę się wyciszyć, poczuć świąteczny, rodzinny nastrój i odpocząć od przedświątecznego zabiegania. W szczególności zapraszamy po zmroku, kiedy  świetlne dekoracje w połącznie z zimową pogodą tworzą bajkowy klimat – mówi Karolina Wrona z działu promocji JuraParku Krasiejów.
W Chatce Mikołaja spotkamy cudowne postacie, jak: Elfy, z którymi nikt się u nas nie nudzi, Szalonego Pingwina, który każdego rozbawi do łez, Panią Mikołajową i oczywiście samego Mikołaja, na którego czekamy cały rok. Można również skorzystać ze świątecznych warsztatów. Osoby, które odwiedziły JuraPark polecają szczególnie warsztaty pt. mydełka pachnące świętami, gdzie dzieci same tworzą mydełka z gliceryny, dobierają świąteczne kształty oraz zapachy oraz warsztaty „rozświetlamy święta”, czyli tworzenie świątecznych lampionów.  Można wybrać również naukę zdobienia pierników.
Za pośrednictwem świątecznej poczty można wysłać list do swoich Bliskich. Atmosfery dopełnia muzyka z dzwoneczkami oraz świąteczne dania Szefowej Kuchni: wigilijne pierogi, barszcz czy krokiety. Nie brakuje również słodkości o korzennych smakach i zapachach.
Chata Świętego Mikołaja czynna jest codziennie do 30 grudnia (z wyjątkiem 24 – 26 grudnia). Organizatorzy spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa zgodnie z procedurą Covid.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź