Start Lifestyle Podejmij wyzwanie i spróbuj się wydostać w 60 min!

Podejmij wyzwanie i spróbuj się wydostać w 60 min!

przez Nysa Hot

Lubisz zagadki, tajemnice, a do tego masz fajną paczkę znajomych, z którymi zawsze przyjemnie spędzasz czas? W takim razie ta rozrywka jest dla Ciebie! W Nysie rusza pierwszy escape room. Otwarcie już w najbliższą sobotę, 1 czerwca. Cztery pokoje z niesamowitymi zagadkami znajdziemy na ul. Moniuszki 7.

Co to escape room?

Escape room to pokój, w którym znajdziemy szereg zagadek przygotowanych dla uczestników gry. Zabawa polega na tym, że są oni w nim zamykani na klucz, a wydostanie się na zewnątrz jest możliwe po rozwiązaniu wszystkich zagadek w wyznaczonym czasie. W zabawie uczestniczy kilkuosobowa grupa. Polacy pokochali ten rodzaj rozrywki i od kilku lat masowo odwiedzają tego typu miejsca.

Powstrzymasz szalonego naukowca czy rozwiążesz kryminalną zagadkę?

W Nysie mamy do wyboru 4 pokoje zagadek. W pierwszym – Laboratorium – będziemy musieli powstrzymać szalonego naukowca i rozbroić przygotowaną przez niego bombę. W przeciwnym razie bomba wybuchnie, a szalony profesor zapanuje nad światem. W kolejnym przeprowadzimy Policyjne Śledztwo w klimacie lat 50. Dla fanów wojennych klimatów jest natomiast Poligon. Będziemy musieli uwolnić się ze schronu, w którym kończy się powietrze. Natomiast w czwartym pokoju przeniesiemy się do początków ubiegłego wieku. Tym razem do odkrycia będą tajemnice Księgowego Mafii.

Laboratorium pomieści od 2 do 6 osób, Policyjne Śledztwo od 2 do 5, Poligon od 2 do 4, a Księgowy Mafii od 2 do 5. Wstęp dla grupy do 3 osób kosztuje 100 zł, zaś dla grupy powyżej 3 osób 120 zł.

Co ważne, zabawa w escape roomie nie wymaga określonej wiedzy matematycznej, biologicznej, czy chemicznej. Zdecydowanie bardziej liczy się spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Bezpieczny escape room

Na wydostanie się z pomieszczenia mamy tylko 60 minut. Adrenalina w czasie rozwiązywania zagadek podskoczy więc zapewne nie raz. Oczywiście, jeżeli zajdzie taka potrzeba, można opuścić pokój w każdej chwili. Dodajmy, że  escape room został bardzo dokładnie sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i przeszedł wszystkie testy pozytywnie. Jako jeden z nielicznych w kraju posiada certyfikat bezpieczeństwa pożarowego.

Rezerwacji można dokonywać na stronie www.escapenysa.pl.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź