Start Aktualności Polacy nic się nie stało?

Polacy nic się nie stało?

przez Nysa Hot

No i stało się. Trwa zła pasa polskiej reprezentacji w meczach inauguracyjnych zmagania grupowe. Fatalne błędy sprawiły, że z trzech punktów może cieszyć się Senegal. Nie pomogła nawet nyska strefa kibica.

Mieszkańcy naszego miasta pierwszy raz mieli możliwość wspólnego kibicowania w tak licznym gronie. Wszystko za sprawą strefy kibica, ustawionej przed Halą Nysa. Biało-czerwone atrybuty, rodzinna atmosfera i wielkie sportowe emocje – tego dnia można było poczuć więź i wielkie nadzieje na pierwszą wygraną Polaków. Przypadkowy gol na 1-0 dla Senegalu szybko ostudził rozpalone głowy kibiców. Kolejna kuriozalna bramka sprawiła, że na chwilę strefa zamarła. Gol Krychowiaka znów dał nadzieję na uratowanie remisu, ale na pierwsze punkty w Rosji przyjdzie nam jeszcze poczekać. Oby w niedzielę Kolumbia mogła się już pakować, a nie nasi reprezentanci.

Przy strefie kibica zbudowano mały tor kartingowy, który na parkingu przed halą będzie dostępny przez całe wakacje. Strefa kibica miała do zaoferowania ponadto wiele atrakcji dla dzieci. Kolejny mecz już 24 czerwca. Kibicujmy razem!

fot. nysahot.pl

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź