Start Hot Połączyły siły i przygotowują świetne wydarzenia dla mieszkańców

Połączyły siły i przygotowują świetne wydarzenia dla mieszkańców

przez Nysa Hot

Trzy kobiety pełne pasji i zaangażowania postanowiły połączyć siły i stworzyć cykl bardzo ciekawych wydarzeń dla mieszkańców naszego miasta. 

W ubiegłą sobotę odbyły się pierwsze Warsztaty dla dzieci i młodzieży pt. „Poczuj Dotknij Wytańcz Swoje Emocje” w Balena Space.

– Kochani młodzi warsztatowicze, to była sama przyjemność poznać Was, móc z Wami spędzić tak efektywnie czas, porozmawiać i dotknąć emocji. Dziękuję za Waszą otwartość, energię, ciekawość, zaangażowanie. Janusz Korczak wiedział, co mówi-to prawda: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Zaraziliście nas swoim uśmiechem. Wasze samopoczucie, zadowolenie na koniec wszystkich zajęć było dla nas najlepszą informacją zwrotną. Jesteście cudowni – mówi Justyna Chrobak z Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień – Justyna Chrobak.

– Czas spędzony z wami podczas warsztatów Warsztaty dla dzieci i młodzieży pt. „Poczuj Dotknij Wytańcz Swoje Emocje” był po prostu magiczny, jesteście wspaniałymi, wrażliwymi ludźmi, którzy znają swoją wartość, pamiętajcie, każdy z was ma piękną, indywidualną osobowość, osiągniecie w życiu wszystko czego zapragniecie, uwierzcie w to i sięgnijcie po to. W życiu wszystko jest możliwe – dodaje Magda Sokalska-Zielińska z Joga Space.

W wydarzenie mocno zaangażowała się także Laura Kropińska z Wytwórnia Działań Kreatywnych.

Przed nami kolejne ciekawe wydarzenia i warsztaty. Harmonogram znajdziecie poniżej.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź